Jóga a tajemství zvuku - harmonizace těla i duše

 

Jóga a tajemství zvuku - harmonizace těla i duše

 

Hnízdo zdraví, Na Petynce 151/90, Praha 6

www.hnizdozdravi.cz

 

sobota, 25. února, 10.00-14.00

„Ten, kdo zná tajemství zvuku, zná i tajemství celého vesmíru.“

Sufijský mystik

 

Zveme na další, jedinečný seminář, v rámci kterého propojíme jógová cvičení s hudbou, zejména alikvotními tóny, ale nebude také chybět vlastní praxe harmonizace energetických center v těle (čaker) pomocí zpěvu. Seminář je určen pro každého, kdo se zajímá o proces sebepoznávání a osobního rozvoje. Může být také přínosem pro ty, kteří trpí nejrůznějšími psychosomatickými obtížemi, depresivními stavy, úzkostmi, mají problémy se sebevědomím a sebehodnocením.

Krystyna nás během cvičení protáhne i posílí celý tělesný systém, zdůrazňovat budeme také práci s dechem a nebudou chybět i meditační cvičení. 

 

Karel svým alikvótním zpěvem zharmonizuje energetická centra a naučí ozdravné a hlasové cviky na uvolnění stresu a napětí 

 

Program:

9.30-9.50 Příchod, administrativa

10.00-12.00 - jóga, tajemství zvuku, č. I

12.00-12.30 - přestávka, občerstvení, pravý indický čaj

12.30-14.00 - jóga, tajemství zvuku, č. II

 

Tradiční prosba - prosíme, buďte dochvilní, začínáme přesně 

 

  • Cena 800 Kč

  • Kapacita je omezena na max. 10 osob

  • Přihlášky zasílejte do 20. února 2017 na e-mail: krystyna.polok@seznam.cz. Bližší informace na tomto mailu nebo tel. 604 964 630 (Krystyna), 778 511 122 (Karel)

  • Způsob platby: do 20. února v hotovosti na recepci Hnízda zdraví nebo převodem na účet č. 156294076/0300 (do zprávy pro příjemce příjmení účastníka).

  • S sebou volné oblečení, dobrou náladu

Doporučujeme  2 hod. před seminářem nejíst, dejte si lehkou snídani.

Na setkání se těší

Krystyna a Karel

LEKTOŘI

 

Mgr. Krystyna Poloková - fyzioterapeutka, lektorka jógy, klasické přístupy ve fyzioterapii (studium v Krakově) spojuje s jógovou terapii; studium jógy absolvovala v ašrámech v Evropě (Wales, Švédsko, Maďarsko) a v Indii (4-měsíční studium jógy)

 

 

Karel Kekeši (dříve Marinov) – zpěvák a muzikoterapeut, svým hlasem (alikvotně -intuitivním zpíváním) dokáže navodit stav harmonie a klidu. Sám se dělí o své zkušenosti , které nabyl po čas studii zpěvu. Za pomocí dechových a hlasových cviků učí, jak si sám pomoci k odbourání stresu a napětí.

 

www.karelkekesi.cz