O bolesti zad - Nová kniha, právě vychází

Motto 
Ve druhé polovině 20. století jsme se stali svědky neobyčejného pokroku vysoce nákladné a specializované medicíny, která veřejnost oslnila takovými úspěchy, jako byly transplantace orgánů nebo biotechnologie. Nicméně zároveň s tím nadále přetrvávaly, nebo dokonce přibývaly, četné choroby chronické či psychosomatické. S trochou černého humoru lze říci, že sice děláme vše stále lepe, ale cítíme se stále hůře. R. Porter

Úvod
Léčbě bolesti zad a kloubů se věnuji celý profesní život. Psát jsem o ní začal před dvaceti lety. Knížku Bolesti zad jako životní realita jsem vydal v roce 2000. O pět let později vyšla reedice Bolesti zad, mýty a realita. Abych graficky zdůraznil její nezávislost na reklamě, opatřil jsem ji logem Bez toxického vlivu farmaceutických firem. Obě knížky se prodávají dodnes. Za patnáct let se ale mnohé změnilo. Nemám na mysli bolesti zad a kloubů. Ty, navzdory vymoženostem moderní medicíny, trápí lidi čím dal víc. Změnil se můj přístup k pacientům, způsob myšlení. 

pokračování celého článku najdete na blog.aktualne.cz

Knihu můžete zakoupit přes e-shop nakladatelství https://www.nln.cz/knihy/o-bolesti-zad-vsechno-co-jste-kdy-chteli-vedet-ale-bali-jste-se-zeptat/ nebo osobně v Hnízdě zdraví. 

 

20201208-O_bolesti_zad - obálka.jpg (591×823)

 
 

Přihlášením k odběru emailových novinek z Hnízda zdraví souhlasíte se zpracováním osobních údajů