upozornenibrv

Hnízdo zdraví s.r.o. je zdravotnické zařízení a nezavírá své dveře.
 
Poskytujeme i nadále služby. Pro klienty a pacienty psychoterapie mimo klasických terapeutických setkání, nabízíme formu on - line terapie.
 
Při kontaktu s naší recepcí tuto formu konzultujte a bude-li Vám vyhovovat, zvolte si ji.
 
Rozumíme, že současná situace může znamenat zátěž a péče o sebe je aktuálně důležitý úkol. Rádi Vám pomůžeme.

Lékařské vyšetření a fyzioterapie vyžaduje osobní návštěvu.

 

 

Mgr. Kristina Pernicová

Individuální terapie a psychologické poradenství pro dospívající a dospělé.

Život před nás klade mnoho výzev, které není vždy snadné zvládnout a zanechává na nás i stopy, které bychom si nepřáli. Věřím ale, že i když jsou věci o kterých se mluví nesnadno, stojí za to, dopřát si čas a prostor pro zastavení, zamyšlení a prozkoumání toho, co nám brání být spokojenějšími.
 
„Bože, dej mi odvahu, abych změnil věci, které změnit mohu. Klid, abych se smířil s tím, co změnit nemohu. A moudrost, abych je od sebe dovedl rozlišit.“ Tato slova jsou mi již mnoho let profesní i životní inspirací a věřím, že jsou součást cesty k lepšímu životu.
 
Na této Vaší odvážné cestě za sebepoznáním Vás budu ráda doprovázet.
 
Vystudovala jednooborovou psychologii na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik, kurz krizové intervence, výcvik v metodě zvládání vzteku a další semináře zaměřené na poradenskou a terapeutickou práci s klientem. Zkušenosti sbírala ve školství, zdravotnictví i neziskovém sektoru. Ve školství působila jako psycholožka v Diagnostickém ústavu pro mládež u dospívajících chlapců, řadu let pracovala s kolektivy zasaženými šikanou. Zkušenosti má s diagnostickou a terapeutickou prací u dospělých i dětských klientů, ráda pracuje s rodinami.

  

 
 OBJEDNEJTE SE:  
   

   222 264 826   
   792 303 762   
recepce@hnizdozdravi.cz