MUDr. Pavlína Klusáčková - Jóga

MUDr. Pavlína Klusáčková - Jóga

Pracuji jako lékařka a specializuji se na profesní onemocnění dýchacích cest. Absolvovala jsem 1. lékařskou fakultu UK v Praze, kde jsem i pokračovala postgraduálním studiem zaměřeným na výzkum astmatu.

Jóga je pro mě nejen fyzické cvičení, ale i cesta, jak se zklidnit, zbavit napětí a uvolnit se. Moje lekce jsou proto propojením dýchání, jógových pozic i relaxace. Chci, aby lidé odcházeli z lekcí s dobrým pocitem, že udělali něco pro sebe, nabití pozitivní energií, ale i odpočinutí. Jóga nás může naučit naslouchat lépe svému tělu, zklidnit mysl a tím i předcházet mnoha nemocem.

Moje „jógové“ vzdělání: Instruktor jógy se specializací Jóga pro zdravá záda (Power Yoga Akademie s.r.o.), Hathajóga a Technika jógových pozic a upravování v nich (FISAF), Pránájáma a jóga nidra, Jóga proti stresu (Power Yoga Akademie s.r.o.), Yoga psychology for depression, addictions (Svastha Yoga Therapy - Helsinki), Musculoskeletal system- functional approach to disorders of thoracic and cervical spine and upper limb (Svastha Yoga Therapy- Amsterdam)

  

 
 OBJEDNEJTE SE:  
   

   222 264 826   
   792 303 762   
recepce@hnizdozdravi.cz