upozornenibrv

Hnízdo zdraví s.r.o. je zdravotnické zařízení a nezavírá své dveře.
 
Poskytujeme i nadále služby. Pro klienty a pacienty psychoterapie mimo klasických terapeutických setkání, nabízíme formu on - line terapie.
 
Při kontaktu s naší recepcí tuto formu konzultujte a bude-li Vám vyhovovat, zvolte si ji.
 
Rozumíme, že současná situace může znamenat zátěž a péče o sebe je aktuálně důležitý úkol. Rádi Vám pomůžeme.

Lékařské vyšetření a fyzioterapie vyžaduje osobní návštěvu.

 

 

 • Hnízdo zdraví poskytuje výlučně ambulantní konzultační péči. Neprovádí žádné invazivní diagnostické nebo léčebné zákroky.

  Každý pacient se musí objednat sám, aby tím dal aktivně najevo zájem o konzultaci. Nelze tedy objednávat druhou osobu (partnera, rodinného příslušníka, přítele…).  

  Dětské pacienty přijímáme v doprovodu rodičů, od věku počínající školní docházky. Zásadně neposkytujeme rady zdravotního charakteru na dálku. 

  Základem komplexní medicíny je osobní setkání. Mailová či telefonická komunikace slouží výlučně ke sjednání termínu návštěvy.
 • K MUDr. Hnízdilovi se můžete objednat pouze prostřednictvím mailového formuláře.

  Recepce Vám pošle potvrzovací mail. Po uplynutí čekací doby Vás bude kontaktovat s nabídkou konkrétního termínu konzultace. 

  Pacienti se mohou objednávat ke komukoliv (telefonem nebo mailem), čekací doby nejsou dlouhé. Informace o terapeutech najdete na webu v rubrice Náš tým. Online konzultace jsou možné pouze u psychoterapeutů, po úvodní konzultaci osobní, s průběžným osobním kontaktem. 

  Pokud k objednání využijete mailový formulář, specifikujte, prosím, ke kterému terapeutovi, resp. na jakou terapii se chcete objednat. Recepce se Vám obratem telefonicky ozve a potvrdí s Vámi termín Vaší terapie.