upozornenibrvMým marodům

Vážení přátelé, pacienti,

vzhledem k aktuální situaci sděluji:

Respektujeme veškerá hygienická a preventivní opatření

Hnízdo zdraví je řádné zdravotnické zařízení, poskytování zdravotní péče nebylo vládním nařízením omezeno. Lékaře, psychoterapeuty i fyzioterapeuty najdete v Hnízdě připravené.

Pacienty, kteří se ke konzultaci dostavit nemohou, prosíme o včasné sdělení, současně rušíme stornopoplatek za nedostavení se bez omluvy.

Vzhledem ke zrušení modrých parkovacích zón doporučujeme cestu osobním autem.

Pro úhradu péče preferujeme bezhotovostní platbu terminálem

Vzhledem k výjimečným okolnostem snižuji cenu za hodinovou konzultaci o 1/3.

Sledujte web a facebook Hnízda zdraví, o dalším vývoji budeme informovat.


Srdečně a v klidu. Jan Hnízdil a kolektiv terapeutů Hnízda zdraví, www.hnizdozdravi.cz

 
 

upozornenibrvrvs

Vážení přátelé,
 
Nově nabízíme psychoterapii formou (on-line)
 
Je možnost využití Skype, Messenger a možnost telefonní konzultace.
 
Tyto služby nabízí pan Pelikán , paní Alima Martinová , pan Háva a paní Hanžlová.
 
Paní Simona Vaňková navíc nabízí krizovou intervenci, kterou dělala 5 let na Lince bezpečí a důvěry.
 
Čas a způsob konzultace si můžete dohodnout s naší recepcí, případně s uvedenými terapeuty.

 

 

Hnízdo Zdraví - Kontakty

Hnízdo zdraví  - kontakt:
telefon: 222 264 826
email: recepce@hnizdozdravi.cz
vstup do ordinace je z ulice Pod Andělkou 1, Praha 6 - Střešovice, 169 00


Údaje o společnosti:
Hnízdo zdraví s.r.o.
Sídlo: Na Petynce 151/90, Praha 6 – Střešovice, PSČ 169 00
IČ: 3831914
Zapsáno:  v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 238112

Hnízdo zdraví poskytuje výlučně ambulantní konzultační péči. Neprovádí žádné invazivní diagnostické nebo léčebné zákroky.

Péče Hnízda zdraví je určena pro pacienty samostatně mobilní (s výjimkou hendikepovaných) a komunikativní. Každý pacient se musí objednat sám, aby tím dal aktivně najevo zájem o konzultaci. Nelze tedy objednávat druhou osobu (partnera, rodinného příslušníka, přítele…). Na konzultaci k MUDr. Hnízdilovi objednáváme v jednom dni pouze jednoho člena rodiny. Dětské pacienty přijímáme v doprovodu rodičů, od věku počínající školní docházky. Zásadně neposkytujeme rady zdravotního charakteru na dálku. Základem komplexní medicíny je osobní setkání. Mailová či telefonická komunikace slouží výlučně ke sjednání termínu návštěvy.

K MUDr. Hnízdilovi se můžete objednat pouze prostřednictvím mailového formuláře – viz níže. Recepce Vám pošle potvrzovací mail. Po uplynutí čekací doby Vás bude kontaktovat s nabídkou konkrétního termínu konzultace. Již nyní je ordinace zavalena více než tisícovkou žádostí o konzultaci. Prosíme, abyste respektovali možnosti MUDr. Hnízdila a neatakovali opakovaně recepci telefonáty a maily. Postup nelze urychlit.

K ostatním pracovníkům Hnízda, psychoterapeutům a fyzioterapeutům se lze objednávat i telefonicky. Pokud k objednání využijete mailový formulář, specifikujte, prosím, ke kterému terapeutovi, resp. na jakou terapii se chcete objednat. Recepce se Vám obratem telefonicky ozve a potvrdí s Vámi termín Vaší terapie.

Děkujeme.

On-line objednávkový formulář

 •  
  Vaše jméno a příjmení
   
  Váš telefon
 •  
  Váš email
   
 •  
  Text zprávy
 •  
   
 •  
  Přiložte soubor
 •  
   
 •  
   
  Odesláním této objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami stornoplatku. ( viz ceník )
 •  
   
 •  
   
  Odesláním této objednávky potvrzuji, že souhlasím se zpracováním osobních údajů. ( viz zpracování osobních údajů )
 •  
   
 •  
  Opište prosím

   
   

     

Jak se k nám dostanete?

 
Naše zařízení najdete na adrese:

Na Petynce 151/90, 160 00 Praha 6 – Střešovice, vchod z ulice Pod Andělkou 1.

autem

směr od Ústřední vojenské nemocnice: podél hlavního vchodu ÚVN, po 100 m vlevo ulice Na Bateriích, po 500 m na Náměstí Před Bateriemi vpravo, 200 m sjezd ulicí Pod Andělkou, parkování v místě

směr z Patočkovy ulice: od vozovny Střešovice 500 m rovně ke Strahovskému tunelu, před tunelem vpravo souběžná ulice Na Petynce, 300 m rovně směr z Břevnova: po Bělohorské ulici rovně, ulice Patočkova, po 500 m na čtvrtém semaforu odbočka vlevo do Radimovy ulice, po 50 m odbočka vpravo do ulice Na Zástřelu, po 50 m vpravo ulice Na Petynce. Doporučujeme nastavit do navigace cíl cesty: Pod Andělkou 1, Praha 6


MHD

Metrem “A” do stanice Dejvická, z nástupiště vystoupat pevným schodištěm (ne eskalátory) směr Vítězné náměstí a použít výstup vpravo - výstup Tramvaje směr Hradčanská. Pak pokračovat po chodníku ve směru chůze cca 50 m a poté se dát vpravo ulicí Svatovítská mírně do kopce a ujít cca 250m pěšky na zastávku "Kafkova - pouze pro BUS". Z této zastávky jet autobusem linka č.180 (viz jízdní řád http://jrportal.dpp.cz/jrportal/LineList.aspx?t=3&mi=5&n=2) do zastávky Kajetánka.
Vystoupit na zastávce Kajetánka, projít napříč malým parčíkem a vydat se nahoru do kopce ulicí Na Zástřelu (po levé straně cukrárna a po pravé ruce studentské koleje Kajetánka), na konci ulice tj. na křižovatce tvaru T se dát doprava ulicí Na Petynce 151/90 a zahnout vlevo do ulice Pod Andělkou, kde je vchod do ordinace.