• Hnízdo zdraví - kontakty

  222 264 826
  recepce@hnizdozdravi.cz
   
  Údaje o společnosti:
  Hnízdo zdraví s.r.o.
  IČ: 3831914
  Sídlo: Na Petynce 151/90, Praha 6 – Střešovice, PSČ 169 00
  Zapsáno v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 238112

  Vstup do ordinace je z ulice Pod Andělkou 1, Praha 6
   
   
   

 • Google mapa

 • Google Streetview

 • MHD

   
   
  Metrem “A” do stanice Dejvická, z nástupiště vystoupat pevným schodištěm (ne eskalátory) směr Vítězné náměstí a použít výstup vpravo - výstup Tramvaje směr Hradčanská (nenastoupit do tramvaje). Pokračovat po chodníku ve směru chůze cca 50 m a poté se dát vpravo ulicí Svatovítská mírně do kopce a ujít cca 250m pěšky na zastávku "Kafkova - pouze pro BUS". Z této zastávky jet autobusem linka č.180 (viz jízdní řád) do zastávky Kajetánka. 

  Vystoupit na zastávce Kajetánka, projít napříč malým parčíkem a vydat se nahoru do kopce ulicí Na Zástřelu (po levé straně cukrárna a po pravé ruce studentské koleje Kajetánka), na konci ulice tj. na křižovatce tvaru T se dát doprava ulicí Na Petynce 151/90 a zahnout vlevo do ulice Pod Andělkou, kde je vchod do ordinace.
 • Autem

   
   
  směr od Ústřední vojenské nemocnice: podél hlavního vchodu ÚVN, po 100 m vlevo ulice Na Bateriích, po 500 m na Náměstí Před Bateriemi vpravo, 200 m sjezd ulicí Pod Andělkou, parkování v místě

  směr z Patočkovy ulice: od vozovny Střešovice 500 m rovně ke Strahovskému tunelu, před tunelem vpravo souběžná ulice Na Petynce, 300 m rovně směr z Břevnova: po Bělohorské ulici rovně, ulice Patočkova, po 500 m na čtvrtém semaforu odbočka vlevo do Radimovy ulice, po 50 m odbočka vpravo do ulice Na Zástřelu, po 50 m vpravo ulice Na Petynce.
   
  Doporučujeme nastavit do navigace cíl cesty: Pod Andělkou 1, Praha 6

 • Parkovací zóny

   
   
  Dovolujeme si Vám připomenout, že v blízkém okolí Hnízda zdraví se změnily parkovací podmínky. Pokud si přejete zaparkovat přímo v ulici Pod Andělkou či Na Petynce, kde se nyní nově nachází modrá parkovací zóna, je nutno za místo zaplatit pomocí virtuálních parkovacích hodin . Cena jedné hodiny je 40 Kč.

  V této souvislosti Vás laskavě žádáme, abyste počítali s takovou časovou rezervou, která Vám umožní zaparkovat a včas se dostavit na své objednané terapie a konzultace.

  Děkujeme.