Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 

upozornenibrvrvs

Vážení přátelé,
 
Nově nabízíme psychoterapii formou (on-line)
 
Je možnost využití Skype, Messenger a možnost telefonní konzultace.
 
Tyto služby nabízí pan Pelikán , paní Alima Martinová , pan Háva a paní Hanžlová.
 
Paní Simona Vaňková navíc nabízí krizovou intervenci, kterou dělala 5 let na Lince bezpečí a důvěry.
 
Čas a způsob konzultace si můžete dohodnout s naší recepcí, případně s uvedenými terapeuty.

 

 

Zprávy z Hnízda zdraví

Vážení přátelé,
 
vítejte v Hnízdě zdraví. Náš tým je připravený vám poskytnout komplexní psychosomatickou péči, zahrnující široké spektrum tělesných, duševních a životních obtíží. Zázraky neděláme ani neslibujeme. Vysvětlíme vám, jakou informaci vám tělo nemocí sděluje a co máte udělat pro to, abyste se uzdravili. Na cestě k uzdravení vás podpoří naši kvalifikovaní terapeuti - viz níže. Podrobnou informaci o jimi poskytované péči najdete v sektoru „Náš tým.“ Objednávat se můžete přímo k jednotlivým terapeutům, prostřednictvím mailového formuláře - viz sektor „Objednat se.“ Předchozí zdravotní dokumentaci nevyžadujeme, pokud i ale vezmete sebou, práci nám to usnadní. Hnízdo zdraví nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, péče je plně hrazená pacientem - viz sektor „Ceník.“
 

Těšíme se na vaši návštěvu. Srdečně. MUDr. Jan Hnízdil a tým Hnízda zdraví


 


Lékaři - psychosomatici:
MUDr. Jan Hnízdil
 (1958), vystudoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, je atestovaným internistou a rehabilitačním lékařem, deset let vedl rehabilitační oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Založil a provozuje pracoviště komplexní psychosomatické medicíny Hnízdo zdraví. Je autorem řady odborných a popularizačních knih: Mým marodům, Zaříkávač nemocí, Příběhy obyčejného uzdravení, Bolesti zad, mýty a realita, Artróza v psychosomatickém přístupu a dalších.
 
MUDr. Marcela Linhartová
, Atestovaná lékařka s letitou praxí v řadě klinických oborů, s osobní zkušeností v individuální a skupinové psychoterapii (psychoanalýza, bodypsychoterapie, hagioterapie aj.) Absolvovala mnoho odborných psychologicky a psychoterapeuticky zaměřených kurzů a seminářů.
 
 

Ze skupiny psychoterapie to jsou:
Mgr. Lucie Hanžlová
 - nabízí pomoc s řešením náročných životních situací (př. rozchod, rozvod, ztráta blízké osoby, nemoc, vyhoření), s pochopením psychosomatických potíží, úzkostných a depresivních obtíží, s pocity méněcennosti, pocity prázdnoty či samoty, nízkým sebevědomím, emoční nestabilitou, se zpracováním traumat z dětství.

Mgr. Petr Háva  Absolvent Pražské vysoké školy psychosociálních studií a sebezkušenostního daseinanalytického výcviku. Nabízí pomoc v oblastech partnerských a rodinných vztahů, vztah k sobě samému, práce s psychospirituální krizí, traumatem a životním příběhem, podpora v depresích, úzkostech, při ztrátě životního smyslu a psychosomatických potížích. Konzultace poskytuje i v angličtině. 
 
Bc. Alima Martinová  nabízí individuální psychoterapii klientům, kteří řeší psychosomatické potíže, syndrom vyhoření, osobní krize a ztráty. Poskytuje i párovou psychoterapii. Věnuje se řešení partnerských krizí, nejistotě s vyjadřováním emocí, pocitům odcizení, nedostatkům v komunikaci. Specializuje se na páry, které už vychovali děti a hledají nový životní plán
 
Mgr. Ing. Pavel Pelikán nabízí psychoterapeutické služby, poradenství a koučink individuálního, párového a rodinného charakteru, jeho pacienti a klienti jsou dospělí, dospívající i děti. Na zdraví tělesné i psychické nahlíží jako na propojené životní roviny, svázané s mezilidskými vztahy a vztahem k sobě samému..
 
Mgr. Simova Vaňková  pracuje s dospělými, dospívajícími i celými rodinami. Ve své terapeutické praxi s dospělými klienty se zaměřuje na osobnostní, vývojové a vztahové potíže a životní krize, které s tím souvisí, např. úzkosti a deprese, emoční nestabilita, snížené sebevědomí a sebedůvěra, komunikační problémy, partnerská krize, podpora v onemocnění, ztráta blízké osoby, psychosomatické problémy. V rámci konzultací také nabízí několikaletou zkušenost s dospívajícími, např. práci s úzkostmi, stresem či hledáním identity, dále zkušenost s řešením rodinných konfliktů a s rodinami, které prošly náročnou nebo neobvyklou situací či zkušenost s traumatizovanými jedinci.

 
 

Ze skupiny fyzioterapie to jsou:
 
Mgr. Pavla Johnson
, kromě individuální fyzioterapie nabízí léčbu pohybem a dotykem, propojení jógy, shiatsu a psychosomatické medicíny. Terapii poskytuje i v angličtině.
 
Mgr. Zuzana Štičková
, kromě individuální fyzioterapie nabízí akupresuru, jógové relaxace a masáž lávovými kameny. Terapii poskytuje i v angličtině.
 
Mgr. Krystyna Poloková
, kromě individuální fyzioterapie nabízí klasické i ayurvedské masáže, masáž lávovými kameny, individuální a skupinové jógové relaxace.
 
 

Masáže:
Pavel Zdichynec  -  specializuje se na reflexní masáže chodidel, dále nabízí relaxační antistresovou masáž a masáž lávovými kameny. Pomůže Vám uvolnit přebytečné napětí a obnovit rovnováhu v těle. Pořádá kurzy reflexních masáží.
 
 
 
Poradenství, konzultační terapie:
Jan Puš
, Poskytuje poradenství rodičům dětí s poruchou autistického spektra. Pracoval jako terapeut, školitel a předseda sdružení Radvanovy cesty, jako klíčový pracovník, vedoucí respitních pobytů a vedoucí klubovny ve spolku APLA, dále jako asistent v DZVR  a místopředseda Tyfloturistického sdružení.

Hnízdo Zdraví na Facebooku


 

"Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, je zdravý. Když mu vůle začne docházet, je mu ne-volno. Když už je zvládat ne-může, je nemocný."
MUDr. Jan Hnízdil

 

 
 


Přihlášením k odběru emailových novinek z Hnízda zdraví souhlasíte se zpracováním osobních údajů