Hnízdo zdraví hledá lékařku – lékaře

Vážené kolegyně, vážení kolegové, zájem o komplexní medicínu narůstá, Hnízdo zdraví čelí drtivému náporu pacientů, čekací doby na komplexní lékařské vyšetření se pohybují kolem osmi měsíců. Rádi bychom proto v našem týmu přivítali lékařku či lékaře s těmito předpoklady:

- kvalitní medicínský základ, základní atestační kmen, resp. první, případně druhá atestace v některém ze základních oborů, preferujeme praktický lékař, interna, neurologie (není podmínkou)

- mladické nadšení pro komplexní psychosomatickou medicínu, kurzy v psychosomatice či psychoterapeutický výcvik vítány (není podmínkou)

- schopnost psychosomatického způsobu myšlení a týmové práce

- schopnost veřejně prezentovat svoje názory a zkušenosti, podílet se na seminářích pro laickou i odbornou veřejnost.

Nabízíme:

- práci v perspektivním a žádaném způsobu medicíny, na příjemném místě, v příjemném kolektivu

- prostor pro seberealizaci a další vzdělávání, prostor pro veřejnou prezentaci názorů

- početnou klientelu, nezávislost na současném systému zdravotnictví

- kvalitní finanční ocenění, o jehož výši rozhoduje spokojenost pacienta.

Pokud máte o spolupráci zájem, zašlete Vaše představy a očekávání mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Vybraným uchazečům pak bude nabídnuta stáž, během níž se seznámí s týmem a způsobem práce Hnízda zdraví. Pracovní zapojení se v první fázi nebude realizovat formou zaměstnaneckého poměru, nýbrž formou smluvního vztahu, ordinace ve vybraných dnec h a hodinách.

Těšíme se na spolupráci, MUDr. Jan Hnízdil a tým, nestátní zdravotnické zařízení Hnízdo zdraví, www.hnizdozdravi.cz