Jóga a tajemství zvuku - harmonizace těla i duše

 

Hnízdo zdraví, Na Petynce 151/90, Praha 6

www.hnizdozdravi.cz

neděle, 18. června, 10.00-14.00

„Ten, kdo zná tajemství zvuku, zná i tajemství celého vesmíru.“

Sufijský mystik

Pro zájem a úspěch z předchozího setkání Vás zveme na opakovaný seminář, v rámci kterého propojíme jógová cvičení s hudbou, zejména alikvotními tóny, ale nebude také chybět vlastní praxe harmonizace energetických center v těle (čaker) pomocí zpěvu. Seminář je určen pro každého, kdo se zajímá o proces sebepoznávání a osobního rozvoje. Může být také přínosem pro ty, kteří trpí nejrůznějšími psychosomatickými obtížemi, depresivními stavy, úzkostmi, mají problémy se sebevědomím a sebehodnocením.


Krystyna
 nás během cvičení protáhne i posílí celý tělesný systém, zdůrazňovat budeme také práci s dechem a nebudou chybět i meditační cvičení. 


Karel
 svým alikvótním zpěvem zharmonizuje energetická centra a naučí ozdravné a hlasové cviky na uvolnění stresu a napětí 


Program:

9.30-9.50 Příchod, administrativa

10.00-12.00 - jóga, tajemství zvuku, č. I

12.00-12.30 - přestávka, občerstvení

12.30-14.00 - jóga, tajemství zvuku, č. II


Tradiční prosba - prosíme, buďte dochvilní, začínáme přesně 


  Cena 800 Kč

  Kapacita je omezena na max. 10 osob

  Přihlášky zasílejte do 31. května 2017 na naše  e-maily Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ;(prosíme na oba maily). Bližší informace na tomto mailu nebo tel. 778 511 122 (Karel) nebo 604 964 630 (Krystyna – po 28.5.)

  Způsob platby: do 31. května  v hotovosti na recepci Hnízda zdraví nebo převodem na účet č. 156294076/0300 (do zprávy pro příjemce příjmení účastníka).

  S sebou volné oblečení, dobrou náladu 

Doporučujeme  2 hod. před seminářem nejíst, dejte si lehkou snídani.

Na setkání se těší

Krystyna a Karel


LEKTOŘI


Mgr. Krystyna Poloková
 - fyzioterapeutka, lektorka jógy, klasické přístupy ve fyzioterapii (studium v Krakově) spojuje s jógovou terapii; studium jógy absolvovala v ašrámech v Evropě (Wales, Švédsko, Maďarsko) a v Indii (4-měsíční studium jógy)

http://www.hnizdozdravi.cz/nas-tym/120-mgr-krystyna-polokova


Karel Kekeši (dříve Marinov)
 – zpěvák a muzikoterapeut, svým hlasem (alikvotně -intuitivním zpíváním) dokáže navodit stav harmonie a klidu. Sám se dělí o své zkušenosti , které nabyl po čas studii zpěvu. Za pomocí dechových a hlasových cviků učí, jak si sám pomoci k odbourání stresu a napětí.

www.karelkekesi.cz