Jak se k nám dostanete

     
Naše zařízení najdete na adrese:

Na Petynce 151/90, 169 00 Praha 6 – Střešovice, vchod z ulice Pod Andělkou 1.

autem

směr od Ústřední vojenské nemocnice: podél hlavního vchodu ÚVN, po 100 m vlevo ulice Na Bateriích, po 500 m na Náměstí Před Bateriemi vpravo, 200 m sjezd ulicí Pod Andělkou, parkování v místě

směr z Patočkovy ulice: od vozovny Střešovice 500 m rovně ke Strahovskému tunelu, před tunelem vpravo souběžná ulice Na Petynce, 300 m rovně směr z Břevnova: po Bělohorské ulici rovně, ulice Patočkova, po 500 m na čtvrtém semaforu odbočka vlevo do Radimovy ulice, po 50 m odbočka vpravo do ulice Na Zástřelu, po 50 m vpravo ulice Na Petynce. Doporučujeme nastavit do navigace cíl cesty: Pod Andělkou 1, Praha 6

Dovolujeme si Vás upozornit, že ulice Pod Andělkou, kde sídlíme, a její blízké okolí se v dohledné stane součástí rozšíření zón placeného stání Prahy 6. Podle informací z magistrátních stránek http://www.parkujvklidu.cz/zakaznici-zon-placeneho-parkovani/mestska-cast-praha-6/ se tak má stát s účinností od 10. prosince 2018.

Z tohoto důvodu Vás laskavě žádáme, abyste brali v potaz omezené možnosti parkování v našem okolí a počítali raději s takovou časovou rezervou, která Vám umožní zaparkovat a včas se dostavit na své objednané terapie a konzultace.
MHD

Metrem “A” do stanice Dejvická, z nástupiště vystoupat pevným schodištěm (ne eskalátory) směr Vítězné náměstí a použít výstup vpravo - výstup Tramvaje směr Hradčanská. Pak pokračovat po chodníku ve směru chůze cca 50 m a poté se dát vpravo ulicí Svatovítská mírně do kopce a ujít cca 250m pěšky na zastávku "Kafkova - pouze pro BUS". Z této zastávky jet autobusem linka č.180 (viz jízdní řád http://jrportal.dpp.cz/jrportal/LineList.aspx?t=3&mi=5&n=2) do zastávky Kajetánka.
Vystoupit na zastávce Kajetánka, projít napříč malým parčíkem a vydat se nahoru do kopce ulicí Na Zástřelu (po levé straně cukrárna a po pravé ruce studentské koleje Kajetánka), na konci ulice tj. na křižovatce tvaru T se dát doprava ulicí Na Petynce 151/90 a zahnout vlevo do ulice Pod Andělkou, kde je vchod do ordinace.